Przemysław Roszek

Dostarczam spokój

 
Już dziś spotkajmy się w dogodnym dla Ciebie miejscu i porozmawiajmy na ten temat, który najbardziej Cię interesuje: ochrona życia i zdrowia na wypadek poważnego uszczerbku, poważnego zachorowania, pobytu w szpitalu lub operacji.
Od 20 lat słucham moich Klientów, analizuję ich potrzeby i przekładam je na najlepsze rozwiązania. Dzięki swojemu doświadczeniu gwarantuję profesjonalną pomoc i doradztwo, które pozwolą Ci osiągnąć spokój ducha i nową, lepszą jakość życia.

Ubezpieczenia dodatkowe

Umowy dodatkowe zapewniają dodatkową ochronę odpowiadającą na Twoje potrzeby, niezależnie od umowy głównej. W ich zakres wchodzą:
 
 • Ubezpieczenie dodatkowe na wypadek śmierci w nieszczęśliwym wypadku.
 • Ubezpieczenie dodatkowe na wypadek śmierci.
 • Ubezpieczenie dodatkowe na wypadek niezdolności do pracy.
 • Ubezpieczenie dodatkowe na wypadek poważnego uszczerbku.
 • Ubezpieczenie dodatkowe kompleksowej ochrony na wypadek poważnego zachorowania.
 • Ubezpieczenie dodatkowe na wypadek pobytu w szpitalu lub operacji.
 • Ubezpieczenie dodatkowe przejęcia opłacania składek na wypadek:
  • śmierci Ubezpieczającego,
  • niezdolności do pracy,
  • poważnego uszczerbku,
  • poważnego zachorowania.
 • Ubezpieczenie dodatkowe na wypadek niezdolności dziecka do samodzielnej egzystencji.
 • Ubezpieczenie dodatkowe na wypadek poważnego zachorowania dziecka.
 • Ubezpieczenie dodatkowe na wypadek pobytu dziecka w szpitalu lub operacji.

Każda z umów dodatkowych chroni na wypadek innych zdarzeń, a świadczenia z jej tytułu są wypłacane w zróżnicowany sposób. Dzięki nim możesz otrzymać finansowe wsparcie, które pomoże Ci uporać się z przeciwnościami losu i może ułatwić powrót do zdrowia.

Niezależność – umowy dodatkowe są częścią umowy ubezpieczenia, jednak możesz zawrzeć każdą umowę dodatkową niezależnie od pozostałych.

Elastyczne rozwiązanie – umowy dodatkowe mogą być zawierane na okresy inne niż okres umowy głównej, lecz nie mogą funkcjonować samodzielnie. Są aktywne tylko wtedy, gdy aktywna jest umowa główna.

Swobodny wybór – umowę dodatkową możesz kupić wraz z umową główną, albo dokupić ją później do umowy głównej. Wniosek o zawarcie umowy dodatkowej możesz złożyć w terminie zgodnym z wybraną przez Ciebie częstotliwością opłacania składek.

Dowolne sumy ubezpieczeń – Ty decydujesz. To, jakie umowy wybierzesz, zależy od Ciebie oraz Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Maksymalne sumy dla umów dodatkowych, to:

 • na wypadek poważnego uszczerbku, niezdolności do pracy oraz kompleksowej ochrony na wypadek poważnego zachorowania - 2 mln zł
 • na wypadek pobytu w szpitalu lub operacji - 50 tys. zł
 • na wypadek wypadek śmierci - 5 mln zł, w tym na wypadek śmierci w nieszczęśliwym wypadku - 1 mln zł
 • na wypadek poważnego zachorowania dziecka - 100 tys. zł
 • na wypadek niezdolności dziecka do samodzielnej egzystencji - 50 tys. zł
 • na wypadek pobytu dziecka w szpitalu lub operacji - 30 tys. zł

Jaka umowa dodatkowa jest Ci potrzebna? – wszystko zależy od tego, jaki tryb życia prowadzisz i jaka jest Twoja sytuacja rodzinna. Podczas naszego spotkania przeanalizujemy Twoje potrzeby i ustalimy poziom niezbędnej ochrony.

Życie nieustannie pędzi do przodu i pewnie często łapiesz się na tym, że nie możesz załatwić ważnych spraw, bo dysponujesz wolnym czasem tylko wczesnym rankiem, późnym wieczorem, albo w weekend?
Nie odkładaj ich na później, bo teraz to już nie jest problem: na pewno znajdziemy wspólny wolny termin.

Umów się teraz
na spotkanie

Moje zasady

feature img Spotykam się z osobami świadomymi. Musisz akceptować fakt, że istnieje ryzyko śmierci, wypadku lub zachorowania i że trzeba oszczędzać na przyszłość.

feature img Dojeżdżam pod wskazany adres. Twój dom, gabinet w firmie, cicha kawiarnia czy biuro - tam, gdzie czujesz się komfortowo i spokojnie podejmiesz decyzję.

feature img Zadaję dużo pytań i liczę na odpowiedzi. Tylko szczera rozmowa pozwala poznać prawdziwe potrzeby i umożliwia znalezienie najlepszego rozwiązania.

feature img Rozwiewam wątpliwości i mity dotyczące ubezpieczeń i finansów. Wyjaśniam skąd się biorą gwarancje oraz premie roczne i końcowe.

feature img Jestem ze swoimi klientami na dobre i na złe. Kontaktujemy się regularnie, aby zabezpieczenia były adekwatne do zmieniających się potrzeb.

feature img Nie namawiam, nie perswaduję. To Twoje życie, Twoja emerytura, Twoje dzieci, Twoja rodzina, Twoje zdrowie. To Ty decydujesz, co jest dla Ciebie ważne.

feature img Współpracuję tylko z najlepszymi. Dlatego wybrałem Prudential. 170 lat tradycji i doświadczenia to gwarancja pewności i bezpieczeństwa.

feature img

Skontaktuj się

Działam w Toruniu i na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, ale do wyjątkowych osób często dojeżdżam dalej. Przekonaj się, jak wiele możemy wspólnie zrobić dla Twojego bezpieczeństwa finansowego.

Zadzwoń, napisz, albo skorzystaj z formularza:

Mapa Toruń, Polska

Telefon +48 603 184 669

E-mail doradca@roszek.pl

Facebook LinkedIn Twitter

Imię i nazwisko *

E-mail *

Telefon *

Temat *

Wiadomość *

Wciśnięcie "Wyślij" jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z opisem w Polityce prywatności. Wiem, że tę zgodę mogę w każdej chwili wycofać.
Strona korzysta z reCAPTCHA. Prywatność i Warunki Google.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji. Akceptuję