+48 603 184 669 doradca@roszek.pl pn-nd 9:00-21:00

Mam najfajniejszą pracę na świecie. Dostarczam... spokój

Poznaj mnie bliżej

Poznaj swojego doradcę

Morsujący finansowy praktyk zakochany w komputerach

Przemysław Roszek

Twój osobisty doradca

W komputerach zakochałem się od pierwszego wejrzenia w wieku 12 lat, więc wybierając szkołę średnią, z przekonaniem oznajmiłem światu, że zostanę informatykiem. Moje późniejsze studia, na kierunku matematyka o specjalności informatyka, dały mi solidną wiedzę z zakresu matematyki finansowej, rachunku prawdopodobieństwa i statystyki, którą na dodatkowym kursie uzupełniłem podstawami psychologii.

Po studiach zatrudniłem się w międzynarodowej firmie programistycznej, w której nauczyłem się słuchać swoich klientów z całego świata, analizować ich potrzeby i przekładać je na najlepsze rozwiązania. Umiejętność tę udoskonalam i wykorzystuję w praktyce, niemal każdego dnia, od blisko 25 lat.

W 2007 roku rozpocząłem swoją przygodę na rynkach kapitałowych. Poznałem od podszewki instrumenty finansowe, zarówno te bezpieczne, jak i te najbardziej ryzykowne. Na własnej skórze nauczyłem się, jak działa giełda i jakich bolesnych (i kosztownych) błędów nie należy popełniać. Dziś już śmiało mogę nazywać siebie doświadczonym inwestorem.

Od kilku lat prowadzę własną firmę i szkołę, w której uczę młodzież informatyki i podstaw przedsiębiorczości. Pomagam aktywizować osoby zagrożone wykluczeniem. Udzielam się społecznie i charytatywnie. Jestem dumnym tatą dwudziestoletniego syna. Zimą wmawiam sobie, że woda w jeziorze wcale nie jest zimna.

Od 2017 roku jestem związany z branżą ubezpieczeniową, w której mogę łączyć swoją wiedzę, umiejętności, doświadczenie i zainteresowania rynkami finansowymi, a przede wszystkim mogę realizować misję dostarczania ludziom spokoju, którego najbardziej potrzebują wtedy, gdy los stawia ich w trudnych sytuacjach.

O mnie

Od niemal 25 lat słucham i doradzam

Słuchając, poznaję Ciebie, Twoją sytuację, Twoje obawy i Twoje oczekiwania. Od pierwszego kontaktu zauważysz, że ten proces jest zupełnie inny, niż gdzie indziej. Rozumiejąc, co jest dla Ciebie ważne, angażuję swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie na rynkach kapitałowych, aby doradzić Ci najlepsze rozwiązania, które zapewnią Ci spokój finansowy i dostarczą wielu powodów do zadowolenia.

Wiedza
Doświadczenie
Zrozumienie
Zaangażowanie
Zadzwoń i dowiedz się więcej

+48 603 184 669

Umów się na spotkanie

© 2018-2022 PROLABIS | Projekt: HTML Codex | Polityka prywatności